No priedes un egles, pēc individuālā pasūtījuma arī no lapu koka, izgatavojam žāvētus ēvelētus un profilētus iekšējās un ārējās apdares dēļus, grīdas dēļus, vogondēļus, žogu dēļus un terases dēļus. Terases dēļi tiek ēvelēti ar dažādiem profiliem, papildus apstrādāti – impregnēti ar Tanalith E.

Terases zāģmateriāli

Ražojam dažāda veida un profila terases dēļus. Terases dēļus pārsvarā izgatavojam no priedes un egles koksnes. Pieejami augstspiedienā impregnēti priedes terases dēļi (brūnā un zaļā tonī) A un B šķiras. Piedāvājam arī neimpregnētus terases dēļus, kurus var apstrādāt pēc savām velmēm un vajadzībām.

Izmēri 

Izmēri 

Izmēri 

Apdares zāģmateriāli

Iekšējās un ārējās apdares dēļus ražojam no atšķirotiem priedes un egles zāģmateriāliem. Izgatavojam pusspundes un pilnās spundes, kā arī dažāda veida profila apdares dēļus. 

Ārējie apdares dēļi tiek rūpnieciski žāvēti līdz 18 % (+ 2%) mitruma.

Iekšējās apadares dēļi līdz 12 % (+ 2%) mitruma.

Izmēri 

* spec. pasūtījums

Izmēri 

* spec. pasūtījums

Izmēri 

* spec. pasūtījums

Izmēri 

* spec. pasūtījums
Grīdas dēlis

Izgatavojam dažāda veida  grīdas dēļus no priedes, egles, oša, ozola un bērza. Klientiem piedāvājam dažada platuma, garuma un biezuma standarta izmēru grīdas dēļus, kā arī izgatavojam nestandarta izmēru grīdas dēļus pēc individuāla pasūtījuma.

Izmēri 

Dažādi ēvelēti zāģmateriāli

Izmēri 

* spec. pasūtījums

Izmēri 

Izmēri 

Izmēri 

Tālr. +371 63182352

Mob. tālr. +371 29149005

E-pasts: griezes@latnet.lv

Jaunansiņi, Kandavas pagasts,

Kandavas novads, Latvija

LV - 3120

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon

Seko mums: